با خرید هر یک از محصولات فروشگاه اینترنتی نچسب دات کام ؛ پس از استفاده از کالا ، در قسمت نقدها در پایین تصویر محصول ، نظرتان را درباره ی آن بنویسید . هم راهنمای ما برای خدمات بهتر و ارائه محصولات برتر است هم راهنمای بازدیدکنندگان وبسایت فروشگاه … به پاس قدردانی از اینکه نظر خود را صادقانه ، منصفانه و واقع بینانه می نویسید در قرعه کشی شرکت می کنید .

قرعه کشی هفتگی :


مختص تمام نظردهندگان در آن هفته ؛ اسامی سه برنده هر هفته ، شنبه هفته بعد اعلام می شود . جایزه : بن تخفیف به مبلغ ۵۰% قیمت کالا ؛ در واقع به سه نفر از نقدکنندگان ( حتی در حد یک عبارت کوتاه ) نیمی از مبلغ خریدشان بن تخفیف داده می شود . برای مثال اگر کالایی را ۱۰۰ هزار تومان خریده باشید و درباره آن نظر دهید ، در صورت برنده شدن در قرعه کشی هفتگی یک بن ۵۰ هزار تومانی دریافت می کنید . با استفاده از بن جدید می توانید باز هم برای دیگر خریدتان نقدی بنویسید و مجددا در قرعه کشی شرکت کنید .

قرعه کشی ماهیانه :


از میان نقد های نوشته شده در هر ماه نقدهایی که مؤثرتر و مفیدتر باشند ( کارشناسی بوده و حداقل ۳۰ واژه باشند ) شناسایی شده و به قید قرعه به سه نفر مبلغ یک میلیون تومان بن خرید از فروشگاه نچسب ارائه می شود . قطعا هر نقدی که برای هر محصول خریداری شده می نویسید یک امتیاز دارد ، مثلا اگر دو کالا بخرید و دو نقد بنویسید شانس شما دو برابر می شود .