کالای اصلی

“نچسب” اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که “نچسب” برای تأمین کالاهای ارائه شده در وبسایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است را از نچسب خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند، امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.
ما وظیفه خود می دانیم که محل ساخت واقعی را در قسمت اطلاعات بیشتر ذکر کنیم و کالاهای تولید شده تحت لیسانس را هم مشخص کنیم. صداقت در گفتار و ذکر حقیقت وظیفه ماست.گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند و اﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. تمامی محصولات ارائه شده در وبسایت “نچسب” توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.
لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت؛ در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده است و “نچسب” هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.